Sıkça Sorulan Sorular

Bizlere sormak istediğinizi düşündüğümüz ve en çok sorulan sorularınızı yanıtladık !
Emlak yazılımında ilan ekleme sınırı var mı?

Emlak ilanlarını ekler iken her hangi bir sınır bulunmamaktadır. Fakat kullanmakta olduğunuz paket içerisinde bulunan hosting disk kapasiteniz ile orantılı bir şekilde emlak ilanları ekleyebilirsiniz.

Emlak ilanlarına resim yükler iken herhangi bir sınır var mı?

Emlak ilanlarının olmazsa olmazlarından biri olan resimleri her ilan için dilediğiniz adette girebilirsiniz. Yine bu hususta dikkat edilmesi gereken durum kullanmakta olduğunuz paketinizde söz konusu olan hosting disk kapasitenize göre değişkenlik gösterecektir.

Emlak sitemin domainini farklı bir domain ile değiştirebilir miyim?

Domain'e lisanslanıp, faturası belirtilen domain'e kesilen emlak site yazılımının domain değişikliği sağlanması için Ek Hizmetler bölümünde bulunan Lisans Değişikliği hizmetini satın alarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Web sitemde güvenliği kim sağlıyor?

Her ne kadar istenmeyeen durumlara karşı tüm önlemler alınmış olsa da satın alan kullanıcı zafiyetlerinden oluşabilecek kötü sorunlara karşı günlük veri yedeğinin yanı sıra, barındırma hizmetine konu olan sunucu hizmetimiz gerekli tüm firewall, DDOS Koruma gibi önlemleri de almıştır.

Verilerim yedekleniyor mu?

Emlak sitenize ait olan tüm verilen günlük olarak yedeklenerek olası bir sorunda tekrardan kısa bir sürede yayına alınabilmektedir.

Yıllık yenileme ücretleri var mı? Nelerdir?

Hazır emlak site yazılımlarına ait olan yıllık herhangi bir yazılım hizmet ödemeniz bulunmamaktadır. Ancak süre gelen kullanım boyunca firmamız üzerinde bulunan hizmetinize esas sunucu ödemeleri tarafınıza mahsup edilecektir. Bu tutar döviz kurlarının değişkenliği hesaba katılmaksızın yıllık olarak 190 ₺ + KDV olarak belirlenmiştir.

Email us
İstediğiniz sorulara cevap bulamadınız mı?

Bizlere sormak istediğiniz konuları daha detaylı bir şekilde yazarak iletişim formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişime Geç 
Have a question
Teknik Destek Kaydı

Müşteri paneliniz üzerinden destek kaydı oluşturarak sorularınızı sorabilirsiniz. 

Müşteri Paneli