Emlak Dizayn

Emlak Dizayn uzun yıllardır süre gelen yazılım sektöründe emlak site yazılımı üzerine Eyapım'a ait olan bir markadır. Sizlere profesyonel hazır emlak siteleri üretmektedir.

Emlak Dizayn

Emlak Dizayn uzun yıllardır süre gelen yazılım sektöründe emlak site yazılımı üzerine Eyapım'a ait olan bir markadır. Sizlere profesyonel hazır emlak siteleri üretmektedir.
SVG Illustration

Sadece Emlak Site Yazılımları üretiyoruz!

Emlak Dizayn süre gelen zamanda gerekli bilgi birikimi ile siz değerli gayrimenkul sektöründe hizmet veren emlak ofisleri için profesyonel emlak site yazılımları üretmektedir.

image

Emlak sektörünü en iyi şekilde analiz etmeyi başaran firmamız 2015 yılından bu güne yüzlerce farklı emlak ofisi ile çalışmış ve halen de çalışmaya devam etmektedir. 

Firmamızın konumu gereği bölge içerisinde turizm ve yabancıya yönelik gayrimenkul satışı yapan emlak firmalarının çok olması, sektöre dair gerekli bilgi birikimi ve yapılması gerekenler adına firmamıza kaynak olmuştur.

Tüm bu hususlar doğrultusunda Emlak Dizayn şu anda bir çok projeye yön vererek başarısına ortak olduğu emlak ofisleri ile ileriye emin adımlarla ilerlemektedir.

image

Emlak Site Yazılımları hazırlanır iken gereken en son güncel teknolojik hususlar sürekli göz önüne alınmaktadır. İlave olarak yeni gelen güncel teknolojiler de bu sisteme entegre olması başarılmıştır.

PHP kodlama dili, Codeigniter Framework'ü, Bootstrap, Java, Css, HTML5 gibi bir çok kodlama teknolojisi ile geliştirilen Emlak Dizayn Hazır Emlak Site Yazılımları ile bir çok emlak firması interaktif platformlarda ki yerlerini aldılar ve en yeni potansiyel müşterilerine ulaştılar.

Emlak Dizayn Ekibi olarak sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, bizimle çalışan firmaların kazanmış oldukları başarıyı sizler ile de kazanmayı umut ederiz!

Email us

Aradığınız Hizmeti Bulamadınız mı?

Dilerseniz bizlere web sitemiz üzerinde ki bilgilerden veya canlı destek üzerinden yazarak ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, kendiniz için en uygun hizmeti seçmenize yardımcı olabiliriz!