Sıkça Sorulan Sorular Merak ettiklerinizi buradan inceleyebilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Bizlerden aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetler ile alakalı olarak kafanıza takılan başlıca soruları cevapladık. Bu sayede şeffaf bir şekilde sunduğumuz hizmetimize dair aklınızdaki soru işeretlerini kaldırmaya çalıştık. Yine farklı bir konuda bir sorunuz var ise bizlere buraya tıklayarak veya web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Sınırsız ilan ekleyenilir miyim?

Tüm yazılımlarımızda özellikleri dahilinde sınırsız ilan ekleme ve resim ekleme özelliği standart olarak gelmektedir. Bu sebeple limitsiz olarak kullanım mümkündür.

Her yıl para ödemeli miyim?

Yazılım için istenilen her hangi bir ücret bulunmamaktadır. Sadece kullanmakta olduğunuz web yazılımı için ihtiyaç olan sunucu bedeli ile bizlere bağlı domainleriniz için ödeme talep etmekteyiz.

Güvenli ödeme yapabilir miyim?

Web sitemiz 256Bit SSL sertifikası ile kredi kartı üzerinden güvenli olarak işlem yamanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca ödeme alma sistemi olarak iyzico ödeme sistemleri güvencesi ile işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Bir sorun oldu, ne yapmalıyım?

Olası tüm sorunları gidermeye çalışsakta sizlerin talepleri doğrultusunda bir sorununuz olduğu zaman müşteri paneliniz üzerinden destek kaydı oluşturabilir, en kısa sürede ilgili ekibin ilgilenmesi sağlanacağını bildiririz.

Paket değişikliği yapabilir miyim?

Kullanmakta olduğunuz yazılım paketinizi bir üst paketlere fiyat farkıı ödeyerek geçebilirsiniz. Bu bağlamda yapılan işlemlerde en ufak bir veri kaybınız olmayacaktır.

Lisans değişikliği yapabilir miyim?

Web istenizin domaini / alan adı ) değişikliğini bizlere bildirmeniz dahilinde gereken hizmet sadece bir kereye mahsus olarak ücretsiz gerçekleştirecektir. Diğer değişiklik talepleriniz cüzzi bir tutar üzerinden değerlendirilerek gerçekleştirilecektir.

Ek özellikler talep edebilir miyim?
İş durumumuz göz önüne alınarak, istenilen revizeler ücret mukabilinde gerçekleştirilecektir. Bu bağlamda satın alacağınız paketi dikkatli bir şekilde inceleyerek satın alma işlemini gerçekleştirmeniz sizler için faydalı olacaktır.

Hizmeti nasıl iade edebilirim?

Türkiye'de biz dahil nereden yazılım alırsanız alın iadesini yapamazsınız. Lisans teslim edildikten ve faturası kesildikten sonra iade olayı kesinlikle gerçekleştirilmeyecektir. Bu yasalar ile belirlenmiştir ve tüketici hakem heyetinde bu ibare mevcuttur.