Özellikler Öne Çıkan, Genel Yazılım Özelliklerimiz

Genel Yazılım Özellikleri

Hazır emlak site yazılımlarımızın başlıca olan özellikleri ile ilgili tüm açıklamalara buradan ulaşabilirsiniz.

İlan Yönetimi

Tüm ilanlarınızı çok uğraşmadan web sitenize ait olan yönetim paneli üzerinden dilediğinizce ekleyebilir, silebilir ve düzenleyebilirisiniz.

İçerik Yönetimi

Emlak siteniz içerisinde yayınlanmasını istediğiniz özel sayfalarınızı dilediğinizce oluşturabilir, bu sayfalar ile ilgili düzenleme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Danışman Yönetimi

Her danışman için bir kullanıcı oluşturabilir, verdiğiniz yetkiler doğrultusunda ilan ekleme, içerik ekleme gibi işlemleri gerçekleştirebilmelerini sağlarsınız.

Yabancı Dil Yönetimi

Tüm portföyünü sınırsız dil ekleyerek farklı dillerde yayınlanmasını sağlayabilir, bu şekilde daha fazla müşteriye erişebilirsiniz. Dil yapısı dinamiktir.

Seo Uyumluluk

Arama motorları tarafından farkedilir olmak için emlak site yazılımlarımızın algoritmaları google, yandex, bing gibi arama motorları gözetilerek tasarlanmıştır.

Mobil Uyumluluk

Tüm internet erişimi olan güncel cihazlar için ( cep telefonu, tablet, leptop vb...) tam uyumlu bir şekilde çalışan hazır emlak site tasarımlarımız hazır!

Özel Reklam Alanları

Web sitenizde önceden belirlenmiş alanlar içerisinde dilediğiniz bir sayfa, link vb. yönlendirmelere olanak sağlayan dinamik reklam alanları bulunur.

Müşteri Yönetimi

Emlak ve gayrimenkul talebinde bulunan müşterileriniz ile en yüksek verim ile etkileşim kurmanıza olanak sağlayan alt yapıları sizler için hazırladık !