Hakkımızda Emlak Dizayn Ne İş Yapar?


Hakkımızda

Emlakdizayn.com 2015 yılından günümüze interaktif ve tüm online teknolojileri alanında, genel yapı itibari ile emlak ve gayrimenkul sektörüne hizmet veren ve Küçükkılıç Danışmanlık alt markası olarak faaliyetlerine ara vermeksizin yeni çözümler üreten bir şirkettir. Bu bağlamda emlak ve gayrimenkul sektöründe hizmet veren tüm işletmelerin ihtiyacı olan özel emlak web sitesi çözümleri ile 100+ fazla müşterisine hizmet vermektedir..

sampleimage_4.jpg

Kullandığımız Teknolojiler

Gerek görülen çalışmaların öncesinde, ihtiyaç analizleri, sektör dinamikleri ve kullanıcı deneyimlerini ivedilikle analiz ederek bu analizleri algoritmik bir şema doğrultusunda projelerimize yansıtmaktayız.

Projelendirme aşamalarında yaptığımız tüm analizler ve müşterilerimizden gelen geri bildirimler doğrultusunda en iyisine ulaşmak için son teknolojinin gerektirdiği kodlama dilleri ile entegreli bir şekilde Emlak Dizayn içerisindeki Hazır Emlak Sitelerini tasarladık.

Günümüzün olmazsa olmazları arasında bulunan SEO kelimesinin gerekliliklerinin bilincinde, arama motorları ile tam uyumlu halde çalışan web sitelerimiz, işletmenizin portföylerini daha hızlı ve daha fazla kişiye ulaştırmak üzere gereken tüm çalışmalara sahip olarak sizlere sunulmuştur.

Yazılım : Php, Laravel, Codeigniter, JS 98%

Seo : Google, Yandex, Bing91%

Dijital Pazarlama : Google Ads, Yandex Direct88%

Grafik : Abobe CS Serisi, CorelDraw85%

Native Mobil Uygulama80%

Sunucu & Güvenlik: Linux, Centos, Windows Server74%

Diğer : Kurumsal İtibar, PR Çalışmaları65%


Bazı Referanslarımız

Bizimle çalışmaktan memnun olan ve faaliyetlerini bizler ile büyüten, bu büyümede katkı olduğumuzdan dolayı mutluluk duyduğumuz bazı müşterilerimiz.